Oficjalna uroczystość odbędzie się w sobotę. Klubokawiarnia Artystyczna „Pod Pegazami” zajmie miejsce do niedawna wynajmowanej kawiarni w Centrum Tradycji i Kultury.

– Chcemy, by klubokawiarnia stała się rozpoznawalnym i popularnym miejscem na mapie gminy Komorniki, sprzyjającym spotkaniom i rozmowom, łączącym kameralną atmosferę kawiarni z ofertą wydarzeń. Miejscem ważnym dla lokalnej społeczności, w którym kultura stawać się będzie częścią codzienności mieszkańców – mówi Adam Mendrala, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury.
Program sobotniego wydarzenia:
– godz. 17:00 – prezentacja Klubokawiarni Artystycznej „Pod Pegazami”, pokazy możliwości na klubowej scenie (występy, karaoke)
– godz. 18:00 – koncert Orkiestry Dętej Gminy Dopiewo.
Ilość wyświetleń: 61