Śpiewać każdy może – to hasło idealnie oddało atmosferę niedzielnego koncertu w Domu Kultury Remiza, organizowanego przez Klub Miłośników Plewisk. Od pierwszych piosenek publiczność chętnie włączała się do śpiewania z wykonawcami, nagradzając ich gromkimi brawami.
Na scenie wystąpili lokalni wykonawcy – zespoły Komorniczanie oraz Sing&Fun. Zaprezentowały wiele znanych i lubianych utworów, m.in. „Nie kłam, że kochasz mnie”, „Lepszy model”, „Dni których nie znamy”, „Prócz ciebie nic” a także anglojęzyczne hity jak „Money Money Money” od Abby oraz „Stand by me” Bena Kinga. Oprócz nich wystąpiły uczennice Szkoły Muzycznej i Szkoły Talentów, które uświetniły koncert przerywnikiem w postaci muzyki klasycznej.
Julia Zielińska



Ilość wyświetleń: 58