Plenerowy koncert zespołu „Ogień” planowany był na 4 lipca. Trzeba go było odłożyć. Zespół wystąpi w piątek, 27 sierpnia o godzinie 19.
Ilość wyświetleń: 40
Plenerowy koncert zespołu „Ogień” planowany był na 4 lipca. Trzeba go było odłożyć. Zespół wystąpi w piątek, 27 sierpnia o godzinie 19.