Wójt Tomasz Stellmaszyk złożył dokument na ręce przewodniczącego Rady Gminy Marka Kubiaka. Raport stanowi kompleksowe podsumowanie działalności wójta w 2025 roku i będzie przedmiotem dyskusji podczas sesji absolutoryjnej, zaplanowanej na 15 czerwca. Można go już znaleźć na internetowej stronie gminy (komorniki.pl). Władze samorządowe zachęcają mieszkańców do zapoznania się z dokumentem, wzięcia udziału w dyskusji.
Ilość wyświetleń: 40