Grupa seniorów z naszej gminy wybrała się do Płocka na wycieczkę zorganizowaną przez GOSiR. Uczestnicy wycieczki odwiedzili stadion Wisły Płock, podziwiali uroki Starego Miasta, a także spacerowali nad Wisłą. Duże wrażenie na uczestnikach zrobiły Wzgórze Tumskie, majestatyczna katedra oraz piękne widoki na rzekę. Nie zabrakło czasu na wspólną kawę, obiad, rozmowy i integrację. Wycieczka dostarczyła wielu pozytywnych emocji, nowych doświadczeń oraz miło spędzonych chwil.
Ilość wyświetleń: 36