Siatkarki UKS P.U.M.A. Komorniki wzięły udział w Wielkim Finale I edycji Wielkopolskiej Ligi Minipiłki Siatkowej BIOFARM, który odbył się w Szamotułach. We wszystkich kategoriach, w których klubowe zespoły wystartowały, stanęły na podium. To duży sukces klubu i i zawodniczek.
Singielki
3. miejsce – Hania Suliga
22. miejsce – Jagoda Orzęcka
23. miejsce – Malwina Flis
Dwójki
2. miejsce – UKS P.U.M.A. Komorniki 1
15. miejsce – UKS P.U.M.A. Komorniki 2
22. miejsce – UKS P.U.M.A. Komorniki 3
Trójki
3. miejsce – UKS P.U.M.A. Komorniki 2
5. miejsce – UKS P.U.M.A. Komorniki 1
12. miejsce – UKS P.U.M.A. Komorniki 3
Na szczególne wyróżnienie zasługuje trenerka zespołu – Wiktoria Liczbańska, której praca i zaangażowanie przełożyły się na bardzo dobre przygotowanie zawodniczek i ich świetną postawę podczas finału. Klub z Komornik wdzięczny jest też organizatorowi rozgrywek – UKS Szamotulanin – za stworzenie dziewczynom możliwości rozegrania wielu meczów i zdobywania cennego doświadczenia.