W środę rano 20-osobowa reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Plewiskach wyruszyła na Słowację, do miejscowości Smižany, aby uczestniczyć w XX Spartakiadzie Młodzieży pod nazwą „Młodość ponad granicami”. Jest to rywalizacja z długoletnią tradycją. Po raz pierwszy reprezentacja naszej gminy uczestniczyła w tych zawodach w 2004 roku.
W spartakiadzie rywalizują reprezentacje gmin: Smižany, Podbrezová, Vinné, Kamienica oraz oczywiście Komorniki. Młodzi sportowcy konkurują w grach zespołowych oraz zawodach lekkoatletycznych.Fot: GOSiR Komorniki
Ilość wyświetleń: 36