W parafii pw. św. Faustyny w Plewiskach po raz kolejny odbył się koncert ku czci św. Jana Pawła II. Tym razem oprócz Mozart Players Quintet, w którego skład wchodzą W. Abucewicz (I skrzypce), J. Dąbrowski (II skrzypce), K. Babka (altówka), M. Mazurek (wiolonczela), D. Sobkowiak (kontrabas) oraz M. Derewiecki (skrzypce), wystąpili również Maria i Piotr Należyci. Na instrumentach smyczkowych wybrzmiały utwory Bacha, Mozarta oraz Wieniawskiego. Oprócz tego utwory Jenkinsa, Lorenca oraz Händela w wykonaniu operowym Marii i Piotra Należetych przy akompaniamencie Mozart Players Quintet.
Julia Zielińska



Ilość wyświetleń: 22