Odbędzie się w sobotę w komornickiej hali GOSiR. Właśnie P.U.M.A. jest organizatorem Finału Województwa Wielkopolskiego w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt, kategoria „Dwójki”. Zostanie rozegrany w ramach współpracy z Wielkopolskim Związkiem Piłki Siatkowej. Początek turnieju o godzinie 10.
W Komornikach zjawią się najlepsze zespoły z regionu, wystąpią też zawodniczki tutejszego klubu – Maja, Ola, Helena i Yustyna. Zapowiadają się więc nie lada emocje, szczególnie duże będą z pewnością w finale, który zwieńczy imprezę. Warto pojawić się na widowni i dopingować zawodniczki.
Ilość wyświetleń: 37